Onze mensen

Pieter BergkampPieter Bergkamp
vennoot
(024) 381 31 53
bergkamp@dirkzwager.nl

Aandachtsgebieden o.a.:

  • bestuurlijke advisering
  • samenwerking vrijgevestigd medisch specialist, MSB en ziekenhuis
  • maatschapsconflicten en arbitrages
  • ondersteuning bij financiële problematiek
Louis HouwenLouis Houwen
vennoot
(024) 381 31 28
houwen@dirkzwager.nl

Aandachtsgebieden o.a.:

  • governance en ondernemingsrechtelijk gezondheidsrecht
  • rechtspersonenrecht
  • governancevraagstukken
  • fusies en samenwerking
  • medezeggenschapsrecht (ondernemings- en cliëntenraden)
Koen MousKoen Mous
vennoot
(024) 381 31 08
mous@dirkzwager.nl

Aandachtsgebieden o.a.:

  • civielrechtelijk gezondheidsrecht
  • zorginkoop en zorgcontractering
  • medische aansprakelijkheid en tuchtrecht
  • contractuele samenwerkingsverbanden in de zorg
Luuk ArendsLuuk Arends
vennoot
(024) 381 31 28
arends@dirkzwager.nl

Aandachtsgebieden o.a.:

  • geestelijke gezondheidszorg, ouderenzorg en verstandelijk gehandicaptenzorg
  • eerstelijns gezondheidszorg en transitie in de langdurige zorg en de jeugdzorg
  • privacyrecht
  • medisch strafrecht en tuchtrecht
  • toezichthouders in de zorg
  • bestuursrechtelijk gezondheidsrecht
Peter Jan HopmansPeter Jan Hopmans
Notaris
(024) 381 27 35
hopmans@dirkzwager.nl

Aandachtsgebieden o.a.:

  • notariële werkzaamheden voor de zorgsector
  • ondernemings- en rechtspersonenrecht
  • governancevraagstukken
Marieke van DongenMarieke van Dongen
senior advocaat
(024) 381 31 53
vandongen@dirkzwager.nl

Aandachtsgebieden o.a.:

  • ondernemings- en rechtspersonenrecht
  • governancevraagstukken
  • fusies en samenwerking
Lieske de JonghLieske de Jongh
advocaat
(024) 381 31 09
dejongh@dirkzwager.nl

Aandachtsgebieden o.a.:

  • bestuursrechtelijk gezondheidsrecht
  • bekostiging van zorginstellingen
  • geestelijke gezondheidszorg, ouderenzorg en verstandelijk gehandicaptenzorg
  • eerstelijns gezondheidszorg
  • transitie in de langdurige zorg en de jeugdzorg
  • privacyrecht
  • toezichthouders in de zorg
Tom van MalssenTom van Malssen
advocaat
(024) 381 31 53
vanmalssen@dirkzwager.nl

Aandachtsgebieden o.a.:

  • bestuurlijke advisering
  • samenwerking vrijgevestigd
    medisch specialist, MSB en ziekenhuis
  • maatschapsconflicten en arbitrages
  • medezeggenschapsrecht (ondernemings- en cliëntenraden)
Steef VerheijenSteef Verheijen
advocaat
(024) 381 31 09
verheijen@dirkzwager.nl

Aandachtsgebieden o.a.:

  • civielrechtelijk gezondheidsrecht
  • zorginkoop en zorgcontractering
  • medische aansprakelijkheid en tuchtrecht
Marloes HulshofMarloes Hulshof
advocaat
(024) 381 31 35
hulshof@dirkzwager.nl

Aandachtsgebieden o.a.:

Fabian KeijzerFabian Keijzer
senior juridisch medewerker
(024) 381 31 28
keijzer@dirkzwager.nl

Aandachtsgebieden o.a.:

Lidewij BergsmaLidewij Bergsma
advocaat
(024) 381 31 36
bergsma@dirkzwager.nl

Aandachtsgebieden o.a.:

Naar boven scrollen